Ar
En
Ru
ورود

گردهمایی پرسنل و مدیران شرکت باحضور دکتر عسکری

14:12 1399/11/19

به مناسبت گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی مراسم گردهمایی پرسنل و مدیران شرکت کارخانجات تولیدی شهید قندی با حضور دکتر محمد جواد عسکری، مدیرعامل محترم برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت کارخانجات تولیدی شهید قندی ، در این گردهمایی که با رعایت کامل پروتکلهای بهداشتی و به منظور آشنایی پرسنل شاغل در مجموعه با چشم انداز و دستآوردهای تولیدی و همچنین جایگاه مالی و اقتصادی شرکت برگزار گردید، پیگیری دغدغه های معیشتی و نیز بیان مسائل و برنامه های واحدهای سازمان و پرسنل، بخش قابل توجه این مراسم بود.

در این همایش که طی روز شنبه 18بهمن ماه 1399 و در محل سالن آمفی تئاتر کارخانه برگزار شد، دکتر عسکری ضمن تشکر از زحمات کارکنان بیان داشت: ایجاد فضایی سالم و مبتنی بر شایسته سالاری را مهمترین وظیفه خود می دانیم و در این مسیر باید با انجام مناسب امور، بالاترین سطح رضایتمندی خانواده ی بزرگ قندی را فراهم کنیم.

مدیرعامل شرکت کارخانجات تولیدی شهید قندی که خود را از بدنه جامعه کارگری معرفی کرد برگزاری چنین جلسات به صورت دوره ای را ارزشمند شمرد.

در این گردهمایی مشکلات موجود در مجموعه از سالیان قبل را مورد بررسی و در خصوص رفع موانع و مشکلات اظهار نظر و راهکارهای مناسب ارائه شد.

وی اضافه نمود:همانگونه که میدانیم این شرکت مزین به نام شهید می باشد، لذا می بایست بیش از پیش تلاش کنیم تا بار دیگر نام شرکت شهید قندی برقله صنعت ایران و منطقه قرار گیرد.

در این نشست مهندس متولی مدیرکارخانه نیز با تبیین اهداف و دستاوردهای آتی تولیدی مجموعه، گزارشی از عملکرد و نوآوری تولید در کارخانه را جهت مدیران و پرسنل مطرح نمود.

در ادامه دکتر احمدنژاد مدیرمالی شرکت آخرین نمودارها و مقایسات مالی در خصوص وضعیت سود و زیان و سهام شرکت را ارایه نمود.

راه اندازی خط تولید کابلهای ACSR ، بهره برداری از خط تولید سیم و کابل برق ساختمانی و تایید استاندارد تولیدات جدید در شرکتهای زیر مجموعه، اصلاح ساختار سازمانی و باز پرداخت بدهی های سنواتی و بانکی و نیز گسترش شبکه فروش،از جمله دست آوردهای عملیاتی گروه کارخانجات تولیدی شهید قندی ست که از سوی دکتر احمدنژاد عنوان شد.

وی ضمن اشاره به تحقق سود قابل توجه شرکت در ده ماهه سال جاری، از رکوردهای فروش و برنامه های مالی و اقدامات رفاهی صورت گرفته جهت پرسنل نام برد.

مدیر مالی شرکت اضافه کرد، توسعه و بروزرسانی خطوط تولید، اصلاح ساختار مالی و اجرای طرح های توسعه ای به منظور گسترش فعالیتها و افزایش تولید صادراتی نیز از اهداف و برنامه های آتی مجموعه خواهد بود.

not found


not found


not found


not found


not found


not found